Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Lešná / Kastelán/ka zámku

Kastelán/ka zámku

Zaměstnavatel: Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Lešná
Platové ohodnocení: 20 720 – 31 170 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.7.2020
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

KASTELÁN/KA ZÁMKU
Možnost prodloužení doby určité na dobu neurčitou.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru památkové péče výhodou. Prokazatelnou praxi v oblasti kulturního dědictví na vedoucí pozici min. 3 roky, znalost problematiky státní památkové péče a péče o mobiliární fondy výhodou. Orientace v ekonomické agendě správy památkového objektu, znalost práce v oboru výhodou - správa a údržba památkového objektu. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni. Aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka, zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou. Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Náplň práce: Zajišťuje a zodpovídá za ochranu, provoz, ošetřování a správu zámku a přilehlého parku. Tvoří, připravuje a realizuje muzejní akce pro děti a veřejnost, aktivně zajišťuje jejich propagaci na webu, v médiích, na školách a v dalších vhodných institucích a organizacích. Tvoří, připravuje a realizuje vlastní a vypůjčené muzejní výstavy, programy, publikace a instalace zpřístupněných památkových objektů, zajišťuje zápůjčky a výpůjčky sbírkových předmětů a ostatního majetku. Provádí plánované změny expozic, včetně posilování interaktivních prvků. Tvoří, připravuje a realizuje specializované mimoškolní vzdělávání dětí a mládeže se zaměřením na společenské či přírodní vědy a tradice rozvíjející jejich zájmovou činnost, znalosti a tvořivé schopnosti a systematicky doplňují školní výuku. Usiluje o získání grantů a zakázek, sponzorských darů a dalších forem podpory k činnosti pobočky Muzea. Pečuje o svěřené sbírkové fondy zapsané v CES a provádí inventarizaci sbírkových fondů. Spolupracuje a provádí vlastní propagační a popularizační činnost v regionálních a celostátních periodikách a sdělovacích prostředcích a periodikách vydávaných Muzeem k podpoře návštěvnosti muzejních programů a výstav.
Nabízíme: Platové zařazení: 11. platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), stravenky, podniková mobilní síť.
První kontakt: Motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, zaslání pdf souboru s diplomovou prací, zpracovanou představu (vizi) o práci na pozici kastelána v rozsahu max 1 strana A4 zasílejte na e-mail: spitzer@muzeumvalassko.cz, do předmětu zprávy uveďte výběrové řízení - kastelán nebo poštou na adresu Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín.
ov. 8.8.

Kontakt

Kontaktní osoba: RNDr. Lukáš Spitzer
Telefon: +420 603 304 911
E-mail: spitzer@muzeumvalassko.cz

Referenční číslo ÚP: 15750910732
Poslední aktualizace: 9.8.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.8.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů