Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Vsetín / Zdravotní sestra/bratr

Zdravotní sestra/bratr

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Místo výkonu práce: Vsetín
Platové ohodnocení: 28 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 28.2.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR
POŽADUJEME:Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním všeobecná zdravotní sestra, alespoň 2letou praxí u lůžka a čistým trestním rejstříkem. Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka) nezbytný. Očekáváme schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti, flexibilitu, výborné komunikační schopnosti, empatii, dobré zvládání stresových a emočně náročných situací. Zaujetí pro problematiku paliativní péče nezbytné. Zkušenosti s poskytování zdravotní péče terénní formou nebo zkušenosti s hospicovou péčí výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění ošetřovatelských úkonů v domácím prostředí u pacientů v terminálním stádiu (odbornost 925 a 926), ošetřovatelská péče a edukační činnost formou návštěv pacientů v domácím prostředí, to vše při úzké spolupráci s lékařem hospice a ošetřujícími lékaři, psychická podpora umírajících a jejich blízkých, podpora pozůstalých. Zdravotní sestra spolupracuje s ostatními členy multidisciplinárního týmu. Sestra vede dokumentaci své práce a vykazování na zdravotní pojišťovny.
NABÍZÍME:Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Možnost i částečného úvazku.Nabízíme smysluplnou a pestrou práci, komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, podpora supervizora, 5 týdnů dovolené, příplatek 20 % za noční a víkendové směny, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Marta Doubravová, tel.: 739 244 872, nebo emailem na adresu:doubravova@diakonievsetin.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Marta Doubravová
Telefon: +420 739 244 872
E-mail: doubravova@diakonievsetin.cz

Referenční číslo ÚP: 18168420780
Poslední aktualizace: 18.2.2020

Podobné nabídky

Diakonie ČCE - středisko Vsetín – Vsetín
18.2.2020 · 160 Kč / hod.
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 2.4.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů