Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Valašské Meziříčí / Elektroinženýři (HW)

Elektroinženýři (HW)

UNITES Systems a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Elektroinženýři (HW). Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.9.2022 s ohodnocením od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je UNITES Systems a.s., okres Vsetín. Nástup možný od 15.10.2021. Další informace Vám poskytne Hana Šafaříková.

Zaměstnavatel: UNITES Systems a.s.
Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí
Platové ohodnocení: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.9.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

ELEKTROINŽENÝŘI (HW)
POŽADUJEME: Potřebujeme člověka, který má: SŠ/ VŠ s elektro zaměřením, Znalost některého návrhového prostředí pro tvorbu el. schémat (Altium Designer, Eagle, PSpice),Znalost metod pro měření proudů, napětí, resistivity a dalších el. veličin, AJ minimálně na úrovni porozumění technickému textu, Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (min.) výhodou, Řidičský průkaz sk. B,Spolehlivost a samostatnost. https://www.unites-systems.com/cs/
NÁPLŇ PRÁCE: Návrh elektrických schémat fixtury a zapojení testeru. Spolupráce s konstruktérem mechaniky při návrhu kontaktovacích přípravků. Spolupráce s programátorem při testování a ladění. Spolupráce se zákazníkem při prevalidaci. Podílení se na dokumentaci k testovací aplikaci. (popis elektro částí, testeru a zapojení kontaktovacího přípravku)
NABÍZÍME: A co nabízíme my? Práci v menším kolektivu. Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí. Práci v malé české firmě, která dodává své výrobky do celého světa. Přátelský kolektiv, kolegy jako své kamarády. Relaxační místnost - pingpong, kulečník, šipky dětský koutek pro zaměstnance, kteří potřebují občas pohlídat své dítko. Výuku angličtiny v pracovní době. Občerstvení na pracovišti - kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny. Firemní akce (společně oslavujeme všechny firemní úspěchy, divadlo, sportovní odpoledne, vánoční večírek s vlastní hudební firemní skupinou, vinný sklípek, turnaj v pingpongu, MDŽ, Mikuláš,…). Dále: 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days. Příspěvek na penzijní/životní připojištění po 2 odpracovaných letech ve výši 750 Kč. Příspěvek na vzdělání. Stravenkový paušál ve výši 75 Kč/ odpracovaný den. Svobodu v příchodu a odchodu z práce. Máme flexibilní pracovní dobu, a tak pokud si budete potřebovat něco zařídit, nebude s tím žádný problém. Máme rádi přímost a důvěru. Věříme svým lidem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Hana Šafaříková, tel.: 606 054 803 ve dnech od PO do ST od 9:00 do 14:00 hodin. Případně emailem na adresu: hsafarikova@unites.cz
ov. 8.10.

První kontakt

Kontaktní osoba: Hana Šafaříková
Telefon: 606 054 803
E-mail: hsafarikova@unites.cz

Referenční číslo ÚP: 21314840723
Poslední aktualizace: 8.10.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů