Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Vsetín / Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON

Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON

Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež RUBIKON. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2022 s ohodnocením 32 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Diakonie ČCE - středisko Vsetín 03, okres Vsetín. Nástup možný od 1.8.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Marta Doubravová.

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Místo výkonu práce: Vsetín
Platové ohodnocení: 32 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.8.2021 – 31.7.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

VEDOUCÍ NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ RUBIKON
Hledáte práci, která je každý den jiná? Práci plnou výzev s možností pozitivně měnit životy dětí a mladých lidí? Láká vás realizace nových nápadů a projektů? SPLŇUJETE KVALIFIKACI "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření)? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Nad to správný vedoucí NZDM potřebuje být flexibilní a kreativní týmový hráč, umět zvládat stresové situace a řešit problémy a konflikty.
POŽADUJEME: kvalifikace "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření), čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz
NÁPLŇ PRÁCE: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení malého týmu, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce a služby, spolupráce na zpracování projektových žádostí pro NZDM. Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.
NABÍZÍME: Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra, vysoká míra samostatné organizace práce, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS zašlete na email doubravova@diakonievsetin.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Marta Doubravová
Telefon: 736677798
E-mail: doubravova@diakonievsetin.cz

Referenční číslo ÚP: 22372460726
Poslední aktualizace: 15.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.7.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů