Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Vsetín / Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený

Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený

NADĚJE nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník/ce - osobní asistence (terénní služba) - PP zkrácený. Práce na zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2022 s ohodnocením 16 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je NADĚJE 02, okres Vsetín. Nástup možný od 1.1.2022. Další informace Vám poskytne Bc. Jitka Němcová, DiS..

Zaměstnavatel: NADĚJE
Místo výkonu práce: Vsetín
Platové ohodnocení: 16 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: 1.1.2022 – 31.12.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - OSOBNÍ ASISTENCE (TERÉNNÍ SLUŽBA) - PP ZKRÁCENÝ
Možnost prodloužení pracovního poměru.
POŽADUJEME: Vzdělání min. vyšší odborné nebo VŠ, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem a vedením týmu (výhodou); soulad s posláním NADĚJE, respektující přístup k lidem, orientace na podporu a integraci; velmi dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práce; uživatelskou dovednost na PC; ŘP sk. B - aktivní řidič; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytuje sociální služby převážně dospělým lidem se zdravotním hendikepem - lidem s mentálním, kombinovaným, tělesným a jiným zdravotním postižením.
Vedoucí sociální pracovník/ce: vede tým pracovníků v sociálních službách - organizuje jejich práci a zadává jim úkoly, svolává a řídí provozní a metodické porady pracovníků v sociálních službách, plánuje a organizuje směny pracovníků v sociálních službách, zajišťuje sociální práci pro terénní službu, zajišťuje základní sociální poradenství, jedná se zájemci o službu, provádí depistáž, zodpovídá za individuální plánování s klienty služby, vede v této oblasti metodicky pracovníky v sociálních službách, pomáhá při uplatňování práv a oprávněných zájmů klienta, zajišťuje informovanost klientů související s poskytováním služby, spolupracuje s rodinnými příslušníky a opatrovníky klientů, s externími odborníky, návaznými službami a institucemi, vede sociální dokumentaci, shromažďuje data pro statistické analýzy související s poskytováním služby, vytváří a aktualizuje metodiky, podílí se na vytváření koncepcí a analýz v oblasti realizace sociální služby.
NABÍZÍME: 6 týdnů dovolené, pololetní a koncoroční odměny, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
PRVNÍ KONTAKT: Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem na: jitka.nemcova@nadeje.cz (nejpozději do 30. 11. 2021), Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení MD. Do předmětu e-mailu napsat "výběrové řízení SP OA". V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru. Telefonicky se můžete obracet na paní Bc. Jitku Němcovou, DiS., v době od 9:00 do 15:00 tel.: 775 889 667

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jitka Němcová, DiS.
Telefon: 775 889 667
E-mail: jitka.nemcova@nadeje.cz

Referenční číslo ÚP: 23593860767
Poslední aktualizace: 15.11.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.11.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů